Про компаніюОголошення

СП ТОВ "РІФ-1"КОРПОРАТИВНА ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ТА ОХОРОНА НАВКОЛИШНЬОГО СЕРЕДОВИЩАІСТОРІЯ БРЕНДУ INBLU

Спільне українсько-італійське підприємство "РІФ-1" виготовляє взуття для всіх вікових груп з використанням сучасних технологій та екологічно чистих матеріалів під торговою маркою Inblu.
Взуття нашого виробництва об''єднує в собі якість, сучасний дизайн, комфорт і функціональність, завдяки чому досягається максимально можливе виграшне співвідношення "ціна-якість".
Все це робить наше взуття конкурентноспроможним і доступним широким масам населення. В даний час СП "РІФ-1" виробляє широкий асортимент повсякденного, домашнього, профілактичного взуття. Взуття торгової марки Inblu широко відоме не тільки в Україні (13 представництв в обласних центрах) та країнах СНД, а й в усьому світі.

У 2009 році в головному офісі Inblu в Італії була встановлена ​​система фотоелектричних модулів, яка може виробляти до 440 000 кВтг екологічно чистої енергії в рік. Застосування технологій, заснованих на поновлюваних джерелах енергії, підкреслює прагнення і зобов''язання Inblu, спрямовані на підтримку екології та ведення відповідального бізнесу.

Історія відомого бренду Inblu починається на початку 1970-року з заснування компанії Condor Trade (м Веролануова, Брешія, Італія), яка займалася випуском задників і підошов. І вже в кінці 70х років компанія перейшла на повноцінне виробництво взуття. У 1983 році було продано близько 25 мільйонів пар пантолет, і це було початком великого успіху підприємства. За 10 років роботи компанія Condor Trade здійснила справжній прорив в технічному процесі виготовлення взуття, були освоєні нові системи кріплення підошв та заготівок. До 1990 року виробничі об''єднання були організовані в Польщі, Україні та Індії.